ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Neliší se kvalita generik od originálů?

Generika mají identický chemický vzorec jako originály, takže mají stejný terapeutický účinek na organismus. Díky kopírování stávajícího "receptu" neplatí farmaceutické firmy velké peníze za patent, takže mají možnost své výrobky zlevnit. O bezpečnosti a kvalitě generik není pochyb, protože je doložena příslušnými certifikáty, které vydávají státní orgány výrobce.

Jeneric facly duplicitní originál?

Pokud se podíváte na chemické složení obou látek, zjistíte, že ve skutečnosti nejsou duplicitní: "terapeutické jádro" je obecné a připojené nečistoty se liší. Nečistoty na léčebný proces vliv neposkytují. Po vypršení patentové ochrany prodává původní společnost ostatním výrobcům pouze polotovar své vlastní značky. Tajemství výroby se však neotevírají. Zatímco výrobci jsou obtěžováni dodáváním polotovaru, v lékárnách se prodává pouze originální lék. Jakmile se výrobcům podařilo vytvořit analogy - na pultech lékáren se objevují generika.

Co potřebuji vědět o vašich přípravách?

Přípravky přispívají k výskytu erekce pouze za přítomnosti sexuálního vzrušení! Neužívejte více než jednu tabletu denně. Dodržujte prosím dávkování a kontraindikace.